Політика конфіденційності


Політика конфіденційності Безперечно, наш сервіс працює для того, щоб зробити ваше життя більш радісним та яскравим. І все ж, ми маємо дотримуватися правил, встановлених законодавством України. Зокрема, Закону України «Про захист персональних даних». Запевняємо вас, що ми збережемо в таємниці всю інформацію, яку ви вказуєте під час реєстрації або замовлення квітів і подарунків. Просимо ознайомитись із цим законом, для отримання можливості використання послуг нашого сайту.


Чому це потрібно, і на що ви погоджуєтесь? Для того, щоб ми могли обробити та виконати ваше замовлення, нам потрібна ваша згода на це. Ми гарантуємо, що ваші персональні дані не будуть використані з корисливою метою, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму. Ми зберігаємо інформацію про вас у нашій базі даних виключно для ідентифікації вас при повторних замовленнях та для коректного їх виконання. При оформленні замовлення вам буде запропоновано погодитись на використання нами ваших персональних даних. При відмови від цієї операції, на жаль, ми не зможемо прийняти та обробити ваше замовлення!


Виконуючи процедуру оформлення замовлення товару на нашому сайті вперше, ви потрапите на сторінку з коротким переліком наших умов. Якщо ви не згодні хоч би з якоюсь частиною цих умов, будь ласка, не користуйтесь нашим сайтом. Надалі ви можете відмовитись від перегляду сторінки з умовами політики конфіденційності. Також ми маємо право опублікувати фото із здійсненої нами доставки на своєму сайті та/або соціальних мережах. Водночас, за Вашою заявою (або заявою одержувача) така публікація припиняється.


За замовчуванням ми можемо надсилати Вам сповіщення електронною поштою про нововведення та акції нашої компанії. При цьому Ви маєте право попросити нас відписати Вас від наших розсилок або відписатися самостійно. Звертаємо вашу увагу на те, що іноді ми можемо змінювати наші умови. Про внесення змін ви будете поінформовані електронною поштою. При використанні послуг нашого сайту, після внесення змін до політики конфіденційності, ми вважаємо, що ви надали свою безумовну згоду на використання ваших персональних даних.


Пам'ятайте, що за умови використання послуг нашого сервісу, будь-яка інформація, надана вами добровільно, може стати публічною. Публічна інформація про вас, яку ви залишите під час коментування наших послуг або товарів на нашому сайті, або в соціальних мережах. Ми не в змозі контролювати дії інших користувачів, тому ми радимо вам поширювати інформацію про себе виключно на вашу думку.


Також, ми маємо право збирати певну інформацію, пов'язану з вами, але не конфіденційну. Наприклад, відомості про тип операційної системи, тип браузера, доменне ім'я постачальника послуг Інтернету. Ця інформація збирається для визначення найпопулярніших сторінок нашого сайту, усунення проблем при використанні сервісу, з'ясування загальної корисності нашого сайту для користувачів.