Пам’ятайте, квіти це живі створіння природи і щоб продовжити їх життя слід урахувати ряд важливих факторів!

  1. Якщо ви отримали букет в упакуванні і у вас немає бажання його зняти, то краще квіти залишити в ньому, звільнивши доступ до ніжок квітів. Таким чином букет буде зберігати свій мікроклімат і менше втрачати вологу з листя.
  2. Підготуйте вазу. Важливо щоб кількість води була достатньою! Мінімум 1 літр для маленького букету. Чим більше тим краще) Для інформації, квіти що починають прив’ядати занурюють повністю у ванну на декілька годин і квіти чарівно оживають. Головне не прогавити момен коли їх ще можна врятувати.

Додайте до води засіб для живлення квітів або лимону кислоту чи горілку - це уповільнить природні процеси гноїння та розмноження флори. Можна просту воду, але тоді бажано, змінювати її та мити вазу з миючим засобом кожного дня та поновлювати зріз ніжки.

  1. Як підрізати квіти?

Важливо не допустити попадання повітря у свіжий зріз, це зменшить здатність квітки живитися водою. Тому беремо ніж чи ножиці і під водою чи потоком води з крану зрізаємо близько одного сантиметру під кутом. Чим більша площа зрізу, тим краще. Товсту ніжку можна розрізати ще і посередині на 1 – 2 см. В раковині чи біля в нас стоїть вже готова ваза з водою, швидко занурюємо ніжки у воду, максимально глибоко.

  1. Вже майже все, залишилось обрати місце – це також має велике значення. Основне – чим прохолодніше (не нижче 0) тим краще. І подалі від сонця, опалювальних приладів та протягу.

Ці пункти важливі, але Набагато важливіше щоб цей букет приніс вам задоволення і радість. Тому радимо, зробіть гарне фото букету чи селфі з квітами. Закарбуйте цю мить в пам’яті телефону назавжди. А про квіти потурбуйтеся настільки скільки у вас є можливість, бажання та досвіт.